chrantesizdravi.cz chrantesizdravi.cz

fontanazdravi@email.cz

International Long Life Club

si vás dovoluje informovat o rozšíření našich služeb. Otevřeli jsme další výzkumný projekt FONTÁNA ZDRAVÍ.

V rámci nového výzkumného projektu FONTÁNA ZDRAVÍ pořádáme besedy o všem, na co se potřebujete zeptat a seznámení se studiemi o filozofii přirozeného zdravého života spolu s ukázkou možného energetického rovnání:


Besedy, naše zkušenosti a zkušenosti našich klientů na témata, která vás aktuálně zajímají:

vždy každou druhou středu v termínech 8.9., 22.9., 6.10., 20.10., 3.11., 17.11., 1.12. 2021 od 17.00 hod. a od 18:00 hod. následuje energetická harmonizace na téma zdraví


Vstup 400,- Kč/osoba + 1 osoba zdarma(např. manželé, přizvaný přítel, přítelkyně) a individuální harmonizace na přání  1500,- Kč.


Obsah je osvětlení tématu a přednáška, následována diskuzí a dalším bodem programu jsou energetické skeny a harmonizace, které řeší propojení se sebou samým a vyřešení disharmonických nerovnovah v oblastech Vašeho zdraví, vztahů, finančních či pracovních záležitostí, a dalších…

Nabízíme Vám možnost vystoupit z nich, srovnat život svůj, i s vašimi blízkými, přijetí sebe i ostatních, získat nadhled spolu s komunikační dovedností a stát se tvůrci vlastního života…


Pro dotazy či závazné objednání vás samotných či vašich kamarádů, rodiny …. prosíme volat na tel:. 778 712 778 nebo napsat na mail fontanazdravi@email.cz.

Počet míst je omezený. Cena za osobu 400,- Kč + 1 osoba zdarma.Zařadili jsme také pro Vás rozšířené přednášky na aktuální témata, které budou spojeny s individuálními harmonizacemi na objednání s použitím konstelačních technik v těchto termínech:

O co tady vlastně jde? (zdraví, vztahy, harmonie)

vždy poslední sobota v měsíci od 14:00 hod. do cca 21:00 hod. v termínech 25.9., 30.10. a 27.11. 2021.


Vstup 400,- Kč/osoba + 1 osoba zdarma(např. manželé, přizvaný přítel, přítelkyně) a individuální harmonizace na přání  1500,- Kč.Kraniosakrální terapie

Dále jsme zařadili do našeho projektu i rozšířenou Kraniosakrální terapii, kde spolu s energetickým odblokováním vašich zdravotních potíží, nahlédnete na své tělo trochu jinak, než jste zvyklí.

Paní terapeutka Kateřina Markvartová u nás pracuje i jako terapeut v případě pomoci z jakýchkoli psychických tlaků, stresů nebo při odstranění svazujících zvyků, které působí na vztah k sobě i k ostatním a tím ovlivňují psychické a fyzické zdraví.

Objednávat se lze na tel.: 778 712 778, délka terapie cca 1-2 hod, Cena 1 500,- Kč.Thermoscreening

Dalším velmi důležitým projektem je Thermoscreening - využití termokamery, která je schopna neinvazivně zachytit zánětlivá místa v těle a objevit např. změny v prsní tkáni, zánět v trávicím traktu, průduškách nebo nohách v podobě křečových žil, a to často s předstihem, ještě než v těle vznikne bolestivý problém či konkrétní diagnóza.

termosnímektermosnímek termosnímek

Cena za snímkování horní části těla je 900,- Kč a za celé tělo 1100,- KčUPOZORNĚNÍ a odmítnutí odpovědnosti

Všechny informace, články, návody a odkazy uvedené na těchto stránkách jsou určeny pouze pro vzdělávací účely. Za žádných okolností nenabízíme jakoukoliv formu nebo druh lékařské pomoci nebo služby. Máte-li zdravotní potíže, pak veškerá lékařská rozhodnutí proveďte po konzultaci se svým kvalifikovaným ošetřujícím lékařem nebo zdravotnickým zařízením. Oprávnění k přístupu na tyto stránky je povoleno pouze s vědomím tohoto dodatku.